Kiełbasy

Written by

Niezmienione receptury…                     

Od 1990 rok Masarnia Kurek przywiązuje ogromną staranność do tworzenia smaków. Wszystkie receptury to zasługa doświadczenia i wieloletniej pracy profesjonalnej załogi masarskiej. Jedne z najpopularniejszych polskich wyrobów – kiełbasy, osiągnęły w naszej Masarni kunszt mistrzowski. Nagrody dla kiełbasy duleckiej podsuszanej kiełbasy myśliwskiej, to ogromne wyróżnienie doceniające nasze starania.


1) Kiełbasa wiejska

Należy do tradycyjnych polskich specjałów. Swój smak zawdzięcza aromatycznym naturalnym przypraw. W połączeni z świeżo wyciskanym czosnkiem osiąga swą wyjątkowość.

 2) Kiełbasa wiejska z drobiem

Kiełbasa wiejska z drobiem to delikatna kiełbasa wytworzona z fileta drobiowego z odrobiną wieprzowiny, czosnku i przypraw. Kolor kiełbasy jest uzyskiwany wyłącznie poprzez wędzenie. Do produkcji nie stosuje się żadnych barwników ani aromatów. Dzięki swoim walorom smakowym zdobyła serca najmłodszych klientów. Doskonała również na gorąco z wody bądź z grilla.


 
Masarnia Kurek Dulcza Wielka - www.kurekdulcza.pl

3) Chłopska 

Idealna do żuru, bigosu i staropolskich potraw. Chłopska z Dulczy to uwędzona na drewnie na złoty kolor aromatyczna kiełbasa.

4) Myśliwska 

Wykwintna kiełbasa z wieprzowiny, wykonana z wysokiej klasy mięsa. Wędzona w tradycyjnej wędzarni na dymie z drewna bukowego. To produkt idealny na niedzielny stół.


Masarnia Kurek Dulcza Wielka - www.kurekdulcza.pl 

5) Węgierska Kurek

Kiełbasa Węgierska Kurek jest to produkt Premium ma wykwintny smak uzyskany min. dzięki procesowi wędzenia zimnym dymem w tradycyjnych wędzarniach. Specyfiką Kiełbasy Węgierskiej Kurek jest proces jej dojrzewania, każdego dnia smak wyostrza się. Kiełbasa wyprodukowana bez dodatków: glutenu, laktozy, fosforanów sodu.

6) Dulecka Podsuszana 

Aromatyczna, podsuszana kiełbasa zawdzięcza wykwintny smak procesowi wędzenia w wędzarni tradycyjnej na drewnie bukowym. Kiełbasa dulecka podsuszana zachęca swym przekrojem.


Masarnia Kurek Dulcza Wielka - www.kurekdulcza.pl

7) Krakowska 

Wysokiej klasy produkt. Przed przyrządzeniem mięso poddane procesowi leżakowania. Połączenie wysokiej klasy mięsa i delikatnych przypraw tworzy idealną całość

8) Szynkowa 

Wyrazista kiełbasa stanowi idealny kanapkowy dodatek


Masarnia Kurek Dulcza Wielka - www.kurekdulcza.pl 
Masarnia Kurek Dulcza Wielka - www.kurekdulcza.pl

9) Zwyczajna 

Popularna polska kiełbasa .Nazywana przez naszych klientów nadzwyczajną. Uzyskuje się ją z rozdrobnionego mięsa wieprzowego. Cały rok towarzyszy w kuchni, idealna na grilla, smaczna na śniadanie z wody, znakomita na patelnię.

10) Szynka Lux

Uwielbiana przez dzieci miękka, delikatna i soczysta szynka godna polecenia do codziennych posiłków. Bardzo dobrze komponuje się w sałatkach.


Masarnia Kurek Dulcza Wielka - www.kurekdulcza.pl 
 

11) Polędwica z drobiem 

Polędwica z Drobiem to delikatna w smaku kiełbasa wytworzona z fileta drobiowego z dodatkiem wieprzowiny

 2) Kiełbasa słoikowa

Po rozkrojeniu widać delikatną warstwę galaretki pod którą kryje się aromatyczne mięso .Idealne połączenie słoikowej z wiejskim chlebem pozwala smakiem przenieść się w lata 80.


Masarnia Kurek Dulcza Wielka - www.kurekdulcza.pl